Firmamız güvenlik kabini üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Firmamızda uzmanlar tarafından yenilikçi tasarımlarla hazırlanan güvenlik kabinleri tam yoğunlukta hammadde kullanımı ile üretilmektedir. Ürettiğimiz güvenlik kabinleri bugün Türkiye’nin bir çok yerinde güvenle kullanılmaktadır.

Firma olarak güvenlik kabini üretiminde kullandığımız teknolojinin en önemli avantajları parlak yüzeye sahip olması, özel imalat mukavemetli kabin panelleri, özel boyama sistemiyle koku yapmazlık özelliği, elektrik ve su armatürlerinden, kapıdan pencereye kadar her detayında kaliteli malzeme girdilerinin kullanılması ve ekonomik kabin fiyatlarına sahip olmasıdır.

Güvenlik kabinlerimiz ergonomik kullanım için fonksiyonel tasarımda ve özenle hazırlanmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerimize konforlu mekanlar sunulmaktadır. Güvenlik kabinlerimizin yüksek görüş açısının yanı sıra koku yapmazlık özelliği kabini kullanan güvenlik personeline zinde çalışma ortamı sunmaktadır. Firmamızda aradığınız en küçük ebattan en büyük ebatlara kadar güvenlik kabinleri üretilmektedir. Ürettiğimiz güvenlik kabinleri tek kişilik güvenlikle beraber çok kişinin çalıştığı güvenlik noktalarına kadar çok amaçlı kapalı güvenlik mekanlarında tercih edilmektedir. İsteğe göre ürettiğimiz güvenlik kabinlerinde bölmeli olarak wc ve duş planı ilaveli olarak veya farklı iki ayrı çalışma odası şeklindeki kabinplanlarında da üretilmektedir.


 

İhtiyaçlarınıza En Doğru Çözümler İçin Bize Ulaşın

Adres:

Ankara Asfaltı No:6 Kartal İstanbul

Telefon:

+90(216)387 30 20

Web:

hayrioglupolyester.com.tr