Kabin olarak tasarlanan bekçi kulübeleri kısa sürede üretilip kurulum yapılabilen güvenli yapı modeli olup ekonomik özelliğiyle bekçi kulübelerinde de tercih edilmektedir. Firmamızda üretilen güvenlik ve bekçi kulübeleri estetik tasarımlara sahip olup modern mimari tarzla uyum sağlamaktadır. Ürettiğimiz bekçi kulübelerimizin elektrik tesisatları, penceresi, kapısı ve tüm üniteleri kullanıma hazır nitelikte teslim edilmektedir.

En çok bekçiye ya da güvenliğe ihtiyaç duyulan yerler olan Toplu konutlar, oteller, rezidanslar, park ve bahçeler, fabrikalar ve AVM’lerde gece gündüz görev yapan güvenlik personeli ve bekçiler için son derece güvenli yüksek ses ve ısı izolasyonuna sahip sandviç panel kabinden bekçi kulübesi üretiyoruz. Firmamızın kalite ve güvencesi ile üretilen güvenliğe özel bekçi kulübeleri bugün ülkemizin yanı sıra Dünya’nın çok sayıda ülkesinde de kullanılıyor.

Firmamızda en küçük ebattan başlayan 130x130-130x210-130x250-210x210-210x250-250x250-200x300-250x300 cm e varan ölçülerde kullanıma hazır sevk edilen güvenlik kabinlerimizin duvar ve çatı panelleri yüksek izolasyonludur. Ürettiğimiz bekçi kulübelerinin kapıları pvc-yada alüminyum kapı olup kapı camları 4mm kalınlığında düz camdandır. Diğer cephe camlarının tamamı temperli oto camıdır. Büyük önem taşıyan yerlerde isteğe göre kurşun geçirmez sistemde özel proje üretim yapılmaktadır. Ürettiğimiz güvenlik kulübelerinin elektrik ve su tesisatları kalite belgeli markalardan kullanılmakta olup güvenlik ve sızdırmazlık testleri yapılarak sevk edilmektedir. Eğer bir sitede ya da güvenlik personelinin çok olduğu yerler için güvenlik kulübesi ihtiyacı varsa bölmeli planda kabin modellerimiz de tercih edilmektedir. Eğer istenirse aynı kabin içerisine wc duş ünitesi de planlanabilmektedir.


 

İhtiyaçlarınıza En Doğru Çözümler İçin Bize Ulaşın

Adres:

Ankara Asfaltı No:6 Kartal İstanbul

Telefon:

+90(216)387 30 20

Web:

hayrioglupolyester.com.tr